Quality certification system in Agrotourism

The publication has been produced with the assistance of the European Unin.

The content of this web page is the sole responsibility of the Suruceni Village Mayoralty, Ialoveni District, Republic of Moldova and in no way reflect the views of the European Union.

News

15.07.2016

Зелена садиба– «Великий Став» отримала сертифікат якості послуг міжнародного зразку.

7 липня 2016 року, Володимир Степаненко – генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва, вручив золотий сертифікат якості агротуристичних послуг господарю зеленої садиби «Великий Став» (http://www.greentour.com.ua/russian/catalogue/397).
Комплекс розташован в селі Салтичія, Чернігівського району Запорізької області. Власником є Сергій Корпан.

Навкруги «Великого Ставу» вирує український колорит та гостинність господаря, а якість послуг просто вражає!
На території розташовані комфортні номери, в яких є все необхідне для відпочинку, а головне, що зроблені вони з натуральних матеріалів (дерева).
Також є невеликий зоопарк пташиної фауни: (фазани, павичі, цесарки, перепілки, декоративні качки, кури, голуби). Проте, головною особливістю є чисте повітря, адже садиба розташована далеко від промисловості. Це дасть змогу гостю відпочити від міського гамору, не втрачаючи всіх принад цивілізації.
Всім охочим пропонується рибальство, це справжня гордість господаря, адже він піклується про своїй великий став. Відпочиваючи, ви зможете зануритися в світ козацтва, де вам запропонують переглянути виступ козаків з демонстрацією зброї, а також потрапити в світ скіфської культури.
На території комплексу діє майстерня гончарного мистецтва, де професіонали покажуть майстер-клас ліпки з глини, а до дому ви зможете привести сувеніри, які виготовлені власними руками або придбати у господарів вже зроблені майстрами.

Крім цього, на території є Гора "ОБИДВА-ТАШ" – це обрядова екскурсійна програма, яка познайомить вас зі скіфською культурою, побутом і озброєнням, а також відбудеться куштування ексклюзивних напоїв, які приготовлені за старовинними рецептами.
В садибі є багато розваг: плетіння вінків, стрибки через багаття, хороводи біля багаття і в лабіринті.

All rights reserved by Cer Tour © 2014 Developed by: WebConsulting Agency