Quality certification system in Agrotourism

The publication has been produced with the assistance of the European Unin.

The content of this web page is the sole responsibility of the Suruceni Village Mayoralty, Ialoveni District, Republic of Moldova and in no way reflect the views of the European Union.

News

12.09.2015

ГРИГОРІЙ САМАРДАК: «НЕЗВАЖАЮЧИ НА СКЛАДНІ ЧАСИ, ОБЛАСТЬ РОЗВИВАЄ СВІЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ»

У цьому очільник області запевнив іноземних партнерів Міжнародного грантового проекту «Система сертифікації якості агротуризму CerTour», що з 2013 року реалізується на Запоріжжі та добігає кінця у жовтні цього року.

З українського боку взяли участь у зустрічі також керівники Департаменту економічного розвитку і торгівлі, Управління зовнішніх відносин і зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації та регіонального фонду підтримки підприємництва. Міжнародних партнерів проекту представляли експерти з Греції, Болгарії, Вірменії, Грузії та Молдови.

Вітаючи учасників зустрічі, голова облдержадміністрації Григорій Самардак зазначив, що, незважаючи на всі складнощі сьогодення, боротьбу, яку веде Україна за свою цілісність та незалежність, у прифронтовому Запоріжжі докладають усіх зусиль для розвитку території.

Одним з перспективних напрямів економічного розвитку краю є туризм, зокрема зелений, адже на території області багато насправді мальовничих куточків природи та різноманітних пам’яток.

– Ми постійно працюємо над розвитком території, використовуючи для цього всі можливості. Для нас дуже важливо, що сьогодні з понад 30 об’єктів агротуризму в області 16 садиб заявили про бажання брати участь у проекті з метою отримання сертифікатів якості. За час реалізації проекту в область залучено понад 1 млн. грн. У рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в області з обласного бюджету в 2013-2014 роках виділено співфінансування в сумі 80 тис. грн. – зазначив очільник області.

Григорій Самардак також запросив іноземних гостей відвідати Хортицю.

– Ми вважаємо острів Хортиця серцем не лише Запоріжжя, а й усієї України. Адже це місце, яке єднає правобережну і лівобережну частини країни, – пояснив символічне значення Хортиці голова облдержадміністрації.

Він також подякував іноземним гостям за підтримку України та запевнив, що запоріжці, як і інші жителі країни, докладають усіх зусиль, щоб увійти в єдину родину європейських народів.

У свою чергу, керівник міжнародної делегації, радник мера грецького міста Ксанті Константинос Зарраз подякував за запрошення та гостинність і побажав жителям області якнайшвидше подолати всі проблеми, з якими стикається країна.

Запрошення на Хортицю гості прийняли. Саме там і продовжиться робоча зустріч сторін у рамках проекту «Система сертифікації якості агротуризму CerTour».

Його головна мета – популяризація агротуризму як перспективного сектора економіки країн Чорноморського басейну, організація самозайнятості сільського населення, обмін досвідом, знаннями, практикою серед партнерів, підвищення якості агротуристичних послуг.

На фініші проекту – у жовтні – об’єкти зеленого туризму, що беруть у ньому участь, отримають міжнародні сертифікати якості з внесенням даних про садиби в загальний міжнародний реєстр, що стане значним поштовхом для подальшого розвитку цього туристичного напряму на Запоріжжі.

Довідково:

Міжнародний грантовий проект «Система сертифікації якості агротуризму CerTour» – дослідницько-освітній проект країн Східного партнерства та ЄС: Греції, України, Болгарії, Молдови, Вірменії, Грузії. Автор проекту – муніципалітет міста Ксанті, Греція, партнером з української сторони є Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області.

All rights reserved by Cer Tour © 2014 Developed by: WebConsulting Agency